Nine Dead (2010) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Nine Dead (2010) HD

Nine Dead (2010) HD

It doesn't have to end this wayJan. 01, 2010 (USA)98 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Komunikimi është çelësi për mbijetesën e nëntë të huajve të cilët janë rrëmbyer nga një person i armatosur dhe i maskuar dhe u thotë se njëri prej tyre do të vdes çdo dhjetë minuta derisa ata të zbulojnë se pse ata janë të …

Titulli origjinalNine Dead
Vlerësimi IMDb5.5 9,948 votes
Vlerësimi TMDb5.4 63 votes