Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
No Man’s Land (2001) HD

No Man’s Land (2001) HD

Sep. 08, 2001 (France)98 Min.R
Your rating: 0
7.3 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

-Bosnja dhe Hercegovina gjatë 1993 në kohën e luftimeve më të rënda në mes të dy palëve ndërluftuese. Dy ushtarë nga kundërshtar nga palët në konflikt, Nino dhe Ciki, bllokohen në tokën e askujt, ndërsa një ushtar i tretë bëhet një kurth i gjallë..

Titulli origjinalNo Man's Land
Vlerësimi IMDb8.0 40,418 votes
Vlerësimi TMDb7.4 132 votes