Norm of the North: King Sized Adventure (2019) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Norm of the North: King Sized Adventure (2019) HD

Norm of the North: King Sized Adventure (2019) HD

Jun. 11, 2019 90 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Richard Finn
Director

Aktoret

Lisa Durupt isMaria / Student #4 (voice)
Maria / Student #4 (voice)
Jonathan Holmes isSocrates / Polar Bear #1 (voice)
Socrates / Polar Bear #1 (voice)
Vincent Tong isChen / Polar Bear #2 (voice)
Chen / Polar Bear #2 (voice)
Lee Tockar isFong / Student #3 (voice)
Fong / Student #3 (voice)
Michael Dobson isDexter / Mayhem / Bird (voice)
Dexter / Mayhem / Bird (voice)
Brian Dobson isGrandpa / Student #2 (voice)
Grandpa / Student #2 (voice)
Andrew Toth isNorm (voice)
Norm (voice)
Cole Howard isQuinn / Chaos (voice)
Quinn / Chaos (voice)
Alan Marriott isStan (voice)
Stan (voice)
Jennifer Cameron isVera / Chase / Goose #1 (voice)
Vera / Chase / Goose #1 (voice)

Permbledhje

Me ndihmën e miqve të tij lemingë, Normi duhet të mbajë fjalën dhe të bëjë një udhëtim …

Titulli origjinalNorm of the North: King Sized Adventure
Vlerësimi TMDb6.3 2 votes