Obey (2018) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Obey (2018) HD

Obey (2018) HD

Apr. 22, 2018 96 Min.
Your rating: 0
6 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

19-vjeçari Lion kthehet në shtëpi për t’u kujdesur për mamanë e tij të alkoolizuar.I dëshpëruar nga mungesa e edukimit dhe e parave, gjen paqe tek boksi. Takimi me bukuroshen Tuigi e vë në dilemë nëse duhet t’i bashkohet protestave mbi vrasjen e një njeriu me ngjyrë në lagjen e tij, apo një jete të re me të…

Titulli origjinalObey
Vlerësimi IMDb5.5 votes
Vlerësimi TMDb7.3 3 votes