Old School (2003) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Old School (2003) HD

Old School (2003) HD

All the fun of college, none of the education.Feb. 21, 2003 (USA)91 Min.R
Your rating: 0
2 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Luke Wilson isMitch Martin
Mitch Martin
Leah Remini isLara Campbell
Lara Campbell
Jeremy Piven isDean Gordon Pritchard
Dean Gordon Pritchard
Perrey Reeves isMarissa Jones
Marissa Jones

Permbledhje

Tre burra janë të zhgënjyer me jetën dhe përpiqen të rikujtone ditët e tyre qe kane kaluar ne kolegj.

Titulli origjinalOld School
Vlerësimi IMDb7.2 190,894 votes
Vlerësimi TMDb6.6 457 votes