Old Boy (2013) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Old Boy (2013) HD

Old Boy (2013) HD

Ask not why you were imprisoned. Ask why you were set free.Nov. 14, 2013 104 Min.
Your rating: 0
8.3 6 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Spike Lee
Director

Aktoret

Josh Brolin isJoe Doucett
Joe Doucett
Elizabeth Olsen isMarie Sebastian
Marie Sebastian
Sharlto Copley isAdrian Pryce
Adrian Pryce
Lance Reddick isDaniel Newcombe
Daniel Newcombe
Max Casella isJames Prestley
James Prestley
Richard Portnow isBernie Sharkey
Bernie Sharkey
Grey Damon isYoung Joe
Young Joe

Permbledhje

 -Një ekzekutiv marketingu, rrëmbehet dhe mbahet peng për 20 vjet në vetmi totale. Kur papritur lihet i lirë, ai fillon një mision për të zbuluar me çdo kusht kush organizoi dënimin e tij të tmerrshëm, por e gjen veten në mes të një rrjete komplotesh dhe sprovash të jashtëzakonshme.

Titulli origjinalOldboy
Vlerësimi IMDb5.8 votes
Vlerësimi TMDb5.9 745 votes