Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Operation Red Sea (2018) HD

Operation Red Sea (2018) HD

Feb. 16, 2018 142 Min.
Your rating: 0
8.8 8 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Historia heroike e evakuimin e 225 shtetasve të huaj dhe pothuajse 600 qytetarëve kinezë nga porti jugor i Aden Jemen gjatë Luftës Civile të Jemenit në 2015.

Titulli origjinal红海行动
Vlerësimi IMDb7.3 votes
Vlerësimi TMDb6.6 14 votes