Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Operator (2015) HD

Operator (2015) HD

Whats your emergency?Aug. 21, 2015 (USA)88 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Obin Olson
Director

Aktoret

Permbledhje

Kur vajza e operatores së 911 (Pamela) dhe oficerit të policisë (Jeremi), rrëmbehet dhe mbahet peng nuk kanë zgjidhje tjetër vetëm të ndjekin rregullat e rrëmbyesit të dhëna nga dispeçëri. Ata kthehen në përgjegjësit e krimit më të rëndë në historinë e qytetit. Tani ata duhet të bëjnë çmos të shpëtojnë vajzën e tyre dhe gjithë qytetin.

Titulli origjinalOperator
Vlerësimi IMDb4.4 1,342 votes
Vlerësimi TMDb5.3 20 votes