Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Pacific Rim: Uprising (2018) HD

Pacific Rim: Uprising (2018) HD

Rise UpMar. 21, 2018 111 Min.
Your rating: 10
9.8 11 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

John Boyega isJake Pentecost
Jake Pentecost
Scott Eastwood isNate Lambert
Nate Lambert
Jing Tian isLiwen Shao
Liwen Shao
Cailee Spaeny isAmara Namani
Amara Namani
Rinko Kikuchi isMako Mori
Mako Mori
Burn Gorman isDr. Hermann Gottlieb
Dr. Hermann Gottlieb
Adria Arjona isJules Reyes
Jules Reyes
Zhang Jin isMarshal Quan
Marshal Quan
Charlie Day isDr. Newton Geiszler
Dr. Newton Geiszler
Madeleine McGraw isYoung Amara Namani
Young Amara Namani

Permbledhje

Kanë kaluar dhjetë vjet që nga Beteja e Shkeljes dhe oqeanet janë ende, por jo të shqetësuar. Programi Jaeger është evoluar në forcën më të fuqishme botërore të mbrojtjes në historinë njerëzore. PPDC tani bën thirrje për më të mirët dhe më të zgjuarit që të ngrihen dhe të bëhen gjenerata e ardhshme e heronjve kur të kthehet kërcënimi Kaixhutë.Xheik Pentekost, djali i Staker Pentekost bashkohet me Mako Morin për të drejtuar një brez të ri pilotësh Jegerash, duke u munduar të shpëtojnë edhe një herë botën nga Kaixhutë dhe armiqtë e tjerë.

Titulli origjinalPacific Rim: Uprising
Vlerësimi IMDb5.9 votes
Vlerësimi TMDb6 534 votes