An Elephant's Journey (2018) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
An Elephant’s Journey (2018) HD

An Elephant’s Journey (2018) HD

Apr. 16, 2018 87 Min.
Your rating: 10
10 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Sam Ashe Arnold isPhoenix Wilder
Phoenix Wilder
Hlomla Dandala isCol. Ibori
Col. Ibori
Louis Minnaar isBlake Von Stein
Blake Von Stein

Permbledhje

Një djalë jetim i humbur dhe një elefant gjigant do të bëhen një skuadër për të rrëzuar një bandë gjuetarësh elefantësh të jashtëligjshëm…

Titulli origjinalPhoenix Wilder And The Great Elephant Adventure
Vlerësimi IMDb5.5 votes