Pitbull: Last Dog (2018) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Pitbull: Last Dog (2018) HD

Pitbull: Last Dog (2018) HD

Mar. 15, 2018 124 Min.
Your rating: 1
6.3 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pas vrasjes së një oficeri, shefi i rajonit policor e ka të vështirë të luftojë krimin e organizuar dhe të zbardhë vrasjen, për shkak të mungesës së stafit. Ndërkohë bandat gangstere të zonës përfshihen në konflikte të brendshme, që sa vijnë e përkeqësohen….

Titulli origjinalPitbull. Ostatni pies
Vlerësimi IMDb6.4 votes
Vlerësimi TMDb6.5 4 votes