Planet Hulk (2010) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Planet Hulk (2010) HD

Planet Hulk (2010) HD

Will he save their world... or destroy it?Feb. 02, 2010 81 Min.
Your rating: 6
7.8 16 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Sam Liu
Director

Aktoret

Rick D. Wasserman isHulk (voice)
Hulk (voice)
Marc Worden isIron Man (voice)
Iron Man (voice)
Mark Hildreth isRed King (voice)
Red King (voice)
Sam Vincent isMiek (voice)
Miek (voice)
Lisa Ann Beley isCaiera (voice)
Caiera (voice)
Advah Soudack isElloe Kaifi (voice)
Elloe Kaifi (voice)
Michael Kopsa isLavin Skee (voice)
Lavin Skee (voice)

Permbledhje

Kur Hulk bëhet i rrezikshëm për Tokën, Iluminati mashtron Hulkin në një anije dhe nis në një planet ku Hulk mund të jetojë në paqe. Fatkeqësisht, përpjekja e Hulkut për të sjellë një mosfunksionim anijen për të dalë në planetin Sakaar , ku ai është duke u dëbuar dhe trajnuar si një gladiator.

Titulli origjinalPlanet Hulk
Vlerësimi IMDb6.8 9,886 votes
Vlerësimi TMDb6.6 114 votes