Planet Terror ( 2007 ) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Planet Terror ( 2007 ) HD

Planet Terror ( 2007 ) HD

Humanity's last hope... Rests on a high power machine gun.Apr. 06, 2007 (USA)105 Min.NOT RATED
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Rose McGowan isCherry Darling
Cherry Darling
Michael Biehn isSheriff Hague
Sheriff Hague
Josh Brolin isDr. William Block
Dr. William Block
Marley Shelton isDr. Dakota Block
Dr. Dakota Block
Fergie isTammy
Tammy
Carlos Gallardo isDeputy Carlos
Deputy Carlos

Permbledhje

Pas një eksperimenti me një bioarmë pa dashje ajo është lëshuar, duke i kthyer njerzit mumje, shpetimi i njerzimit është në dorën e një grupi zheletag cilët i kan mbijetuar infektimit , dhe ata pëpiqen për të ndaluarinfektimin  pas lëshimit të  saj.

Titulli origjinalPlanet Terror
Vlerësimi IMDb7.1 173,590 votes
Vlerësimi TMDb6.6 887 votes