Prison Break: The Final Break (2009) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Prison Break: The Final Break (2009) HD

Prison Break: The Final Break (2009) HD

Prepare yourself for the truthMay. 26, 2009 (USA)89 Min.NOT RATED
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Kevin Hooks
Director

Aktoret

Wentworth Miller isMichael Scofield
Michael Scofield
Sarah Wayne Callies isSara Tancredi
Sara Tancredi
Dominic Purcell isLincoln Burrows
Lincoln Burrows
Amaury Nolasco isFernando Sucre
Fernando Sucre
Robert Knepper isTheodore '
Theodore '
William Fichtner isAlex Mahone
Alex Mahone

Permbledhje

Majkëll dhe Sara janë të lumtur, por lumturia prishet kur federalët arrestojnë Sarën për vrasjen e nënës së Majkëllit. Më pas ribashkohet skuadra e tyre për të bërë të mundshme arratisjen e Sarës.

Titulli origjinalPrison Break: The Final Break
Vlerësimi IMDb8.0 18,322 votes
Vlerësimi TMDb7.4 126 votes