Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Prisoners (2013) HD

Prisoners (2013) HD

Every moment matters.Sep. 18, 2013 (USA)153 Min.R
Your rating: 10
8 8 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Hugh Jackman isKeller Dover
Keller Dover
Jake Gyllenhaal isDetective Loki
Detective Loki
Paul Dano isAlex Jones
Alex Jones
Maria Bello isGrace Dover
Grace Dover
Melissa Leo isHolly Jones
Holly Jones
Viola Davis isNancy Birch
Nancy Birch
Terrence Howard isFranklin Birch
Franklin Birch
Dylan Minnette isRalph Dover
Ralph Dover
Zoë Borde isEliza Birch
Eliza Birch
Wayne Duvall isCaptain Richard O'
Captain Richard O'

Permbledhje

Kur vajza e Keller Dover dhe shoqja e saj zhduken, ai e merr çështjen në duart e tij ndërkohë që policia ndjek pista të ndryshme. Por sa larg do të shkojë një baba i dëshpëruar për të mbrojtur familjen e tij.

Titulli origjinalPrisoners
Vlerësimi IMDb8.1 428,577 votes
Vlerësimi TMDb7.9 2487 votes