Professor Marston and the Wonder Women (2017) me Titra Shqip
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Professor Marston and the Wonder Women (2017) HD

Professor Marston and the Wonder Women (2017) HD

Ever wonder?Oct. 13, 2017 (USA)108 Min.R
Your rating: 0
8 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Luke Evans isDr. William Moulton Marston
Dr. William Moulton Marston
Rebecca Hall isElizabeth Marston
Elizabeth Marston
Bella Heathcote isOlive Byrne
Olive Byrne
Connie Britton isJosette Frank
Josette Frank
J. J. Feild isCharles Guyette
Charles Guyette
Chris Conroy isBrant Gregory
Brant Gregory
Oliver Platt isM.C. Gaines
M.C. Gaines
Maggie Castle isDorothy Roubicek
Dorothy Roubicek
Alexa Havins isMolly Stewart
Molly Stewart

Permbledhje

Jeta e pazakonta e Dr William Marston, psikologut dhe shpikësit të Harvardit, i cili ndihmoi në zbulimin e testit të detektorit modern të gënjeshtrave dhe krijoi super heroinen Gruaja e Mrekullive. në vitin 1941.

Titulli origjinalProfessor Marston and the Wonder Women
Vlerësimi IMDb7.2 votes
Vlerësimi TMDb7 25 votes