Prom Night (2008) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Prom Night (2008) HD

Prom Night (2008) HD

A Night To Die For.Apr. 10, 2008 (USA, Canada)88 Min.PG-13
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Brittany Snow isDonna Keppel
Donna Keppel
Dana Davis isLisa Hines
Lisa Hines
Collins Pennie isRonnie Heflin
Ronnie Heflin
Johnathon Schaech isRichard Fenton
Richard Fenton
Idris Elba isDetective Winn
Detective Winn
Ming-Na Wen isDr. Elisha Crowe
Dr. Elisha Crowe
Jessalyn Gilsig isAunt Karen Turner
Aunt Karen Turner

Permbledhje

Maturantja Donna është menduar të jetë një natë më e mirë e jetës së saj, edhe pse një vrasës sadiste nga e kaluara e saj ka plane të ndryshme për të dhe miqtë e saj.

Titulli origjinalProm Night
Vlerësimi IMDb3.9 28,405 votes
Vlerësimi TMDb4.8 131 votes