Redirected (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Redirected (2014) HD

Redirected (2014) HD

Right crime. Wrong country.Jan. 10, 2014 (UK, Lithuania)99 Min.NOT RATED
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

4 miq, Xhon, Ben, Majkëll dhe Tim, aksidentalisht ngecin në një qytet evropian në mes të askundit. Ata duhet të luftojnë për t’u kthyer në shtëpi nga një vend plot me prostituta, hajdutë, policë të korruptuar dhe më shumë, ndërkohë që ri-zbulojnë miqësinë e tyre.

Titulli origjinalRedirected
Vlerësimi IMDb6.7 31,060 votes
Vlerësimi TMDb5.7 139 votes