Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Rendel (2017) HD

Rendel (2017) HD

Revenge begets revenge.Sep. 22, 2017 90 Min.
Your rating: 0
6 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një superhero finlandez, një gjykues i maskuar Rendel kërkon hakmarrje dhe lufton kundër VALA-s, një organizate e madhe kriminale.

Titulli origjinalRendel
Vlerësimi IMDb5.0 votes
Vlerësimi TMDb5 18 votes