Romeo Must Die (2000) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Romeo Must Die (2000) HD

Romeo Must Die (2000) HD

In the city ruled by criminals, two families have forgotten their fear. He will make them remember.Mar. 20, 2000 (USA)115 Min.R
Your rating: 0
9 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jet Li isHang Sing
Hang Sing
Aaliyah isTrish O`Day
Trish O`Day
DMX isSilk
Silk
Delroy Lindo isIsaak O`Day
Isaak O`Day
D.B. Woodside isColin O`Day
Colin O`Day
Edoardo Ballerini isVincent Roth
Vincent Roth

Permbledhje

Një polic hakmarrës kërkon vrasësin e vëllait të tij dhe bie në dashuri me vajzën e një biznesmeni i cili është i përfshirë në një para-marrëveshje me babain e tij.

Titulli origjinalRomeo Must Die
Vlerësimi IMDb6.1 58,762 votes
Vlerësimi TMDb6 264 votes