Ronaldo (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Ronaldo (2015) HD

Ronaldo (2015) HD

Astonishing. Intimate. Definitive.Nov. 09, 2015 (UK, Spain)PG-13
Your rating: 10
9.6 28 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

I filmuar për rreth 14 muaj në brendësi të rrethit të një sportisti, ky është dokumentari i vetëm i autorizuar i një prej futbollistëve më të mitë të futbollit në kulmin e karrierës. Për herë të parë tregohet jeta e Kristianos me familjen dhe miqtë si dhe çastet pas fitimit të tre Topave të Artë.

Titulli origjinalRonaldo
Vlerësimi IMDb6.4 11,662 votes
Vlerësimi TMDb6.4 94 votes