Run the Race (2018) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Run the Race (2018) HD

Run the Race (2018) HD

The weight of the world. The love of a brother.Feb. 22, 2019 94 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Veç problemeve familjare, dy vëllezër përballen dhe me probleme që i hyjnë në mes karrierës së tyre sportive. Dhe pse me botëkuptime të ndryshme, marrëdhënia e tyre bëhet gjithnjë e ngushtë.

Titulli origjinalRun the Race
Vlerësimi IMDb6.0 votes
Vlerësimi TMDb7.7 15 votes