S.W.A.T.: Firefight (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
S.W.A.T.: Firefight (2011) HD

S.W.A.T.: Firefight (2011) HD

Mar. 01, 2011 (USA)89 Min.R
Your rating: 0
5.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Benny Boom
Director

Aktoret

Gabriel Macht isPaul Cutler
Paul Cutler
Robert Patrick isWalter Hatch
Walter Hatch
Carly Pope isKim Byers
Kim Byers
Giancarlo Esposito isInspector Hollander
Inspector Hollander
Kristanna Loken isRose Walker
Rose Walker
Matt Bushell isDanny Stockton
Danny Stockton
Nicholas Gonzalez isJustin Kellogg
Justin Kellogg
Shannon Kane isLori Barton
Lori Barton
Gino Anthony Pesi isWayne Wolport
Wayne Wolport
Kevin Phillips isKyle Watters
Kyle Watters

Permbledhje

Experti i S.W.A.T. lideri Paul Cutler shkon në Detroit në një detyrë të veçantë për të trajnuar dhe certifikojë një ekipi të S.W.A.T. Pasi një peng është vrarë gjatë një detyre, i dashuri i viktimës, një agjent shumë i specializuar i qeverisë, vendos të marrë hak mbi Cutler dhe ekipin e tij.

Titulli origjinalS.W.A.T.: Firefight
Vlerësimi IMDb5.4 7,668 votes
Vlerësimi TMDb5.4 64 votes