Safe (2012) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Safe (2012) HD

Safe (2012) HD

She has the code. He is the key.Apr. 16, 2012 (USA)94 Min.R
Your rating: 10
7.4 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Boaz Yakin
Director

Aktoret

Jason Statham isLuke Wright
Luke Wright
Chris Sarandon isMayor Tremello
Mayor Tremello
James Hong isHan Jiao
Han Jiao
Robert John Burke isCaptain Wolf
Captain Wolf
Anson Mount isAlex Rosen
Alex Rosen
Reggie Lee isQuan Chang
Quan Chang
Joseph Sikora isVassily Docheski
Vassily Docheski
Igor Jijikine isChemyakin
Chemyakin

Permbledhje

Mei, një vajzë e vogël e cila ka dhuntinë të mbajë mend numrat, ndiqet nga Triadat, mafia Ruse dhe policia e Nju Jorkut. Në ndihmë të saj vjen ish-luftëtari i ringjeve jeta e të cilit u shkatërrua nga gangsterët që ndjekin Mein.

Titulli origjinalSafe
Vlerësimi IMDb6.5 87,568 votes
Vlerësimi TMDb6.2 689 votes