Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Samson (2018) HD

Samson (2018) HD

Chosen. Betrayed. Redeemed.Feb. 16, 2018 110 Min.
Your rating: 10
9 26 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pas humbjes së dashurisë së jetës së tij ndaj një princ të egër filistin, një hebre i ri me forcë mbinatyrore i del në mbrojtje popullit të tij, duke sakrifikuar gjithçka. Duke marr hak për dashurinë, popullin dhe Perëndinë e tij…

Titulli origjinalSamson
Vlerësimi IMDb4.4 votes
Vlerësimi TMDb5.5 14 votes