School of Rock (2003) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
School of Rock (2003) HD

School of Rock (2003) HD

He just landed the gig of his life: 5th grade.Oct. 03, 2003 (USA, Germany)108 Min.PG-13
Your rating: 0
9.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jack Black isDewey Finn
Dewey Finn
Joan Cusack isRosalie Mullins
Rosalie Mullins
Mike White isNed Schneebly
Ned Schneebly
Sarah Silverman isPatty Di Marco
Patty Di Marco
Joey Gaydos Jr. isZack Mooneyham
Zack Mooneyham

Permbledhje

Një njeri që do të bëhet yll roku ka nevojë për para paraqitet si mësues zëvendësues në një shkollë, dhe përpiqet për ta kthyer klasën e tij në një bandë roku.

Titulli origjinalSchool of Rock
Vlerësimi IMDb7.1 219,960 votes
Vlerësimi TMDb6.7 1110 votes