Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Serendipity (2001) HD

Serendipity (2001) HD

Ndonjëherë dashuria e vërtetë mund ta ketë më shumë se një fytyrë.Oct. 05, 2001 (USA)90 Min.PG-13
Your rating: 10
9.6 10 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

John Cusack isJonathan Trager
Jonathan Trager
Kate Beckinsale isSara Thomas
Sara Thomas
Jeremy Piven isDean Kansky
Dean Kansky
Bridget Moynahan isHalley Buchanan
Halley Buchanan
Eugene Levy isBloomingdale'
Bloomingdale'
Lilli Lavine isBloomingdale'
Bloomingdale'
Michael Guarino Jr. isCustomer at Bloomingdale'
Customer at Bloomingdale'
Abdul Alshawish isCustomer at Bloomingdale'
Customer at Bloomingdale'
Stephen Bruce isHost at Serendipity
Host at Serendipity

Permbledhje

Një çift bashkohen vite pas natës së parë ku u njohën, dashuruan dhe u ndanë, të bindur se një ditë do përfundojnë bashkë.

Titulli origjinalSerendipity
Vlerësimi IMDb6.9 89,602 votes
Vlerësimi TMDb6.6 425 votes