Shaun of the Dead (2004) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Shaun of the Dead (2004) HD

Shaun of the Dead (2004) HD

A romantic comedy. With zombies.Apr. 09, 2004 (UK, France)99 Min.R
Your rating: 0
9.3 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një burrë vendos të rregullojë jetën e tij duke rifituar të dashurën, të rregullojë marrëdhëniet me mamanë e saj dhe në të njëjtën kohë të luftojë kundër një grupi njerëzish të vdekur që janë kthyer në jetë për të ngrënë të gjallët.

Titulli origjinalShaun of the Dead
Vlerësimi IMDb8.0 413,462 votes
Vlerësimi TMDb7.5 1939 votes