Short Term 12 (2013) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Short Term 12 (2013) HD

Short Term 12 (2013) HD

Support them. Take care of them. But don't become their friend.Aug. 23, 2013 (USA)96 Min.R
Your rating: 9
9 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një pjesëtare njëzet e ca vjeçare e stafit të mbikëqyrjes në një ndërtesë rezidenciale trajtimi lundron në ujërat e turbullta të asaj bote bashkë me bashkëpunëtorin dhe të dashurin e saj për një kohë të gjatë.

Titulli origjinalShort Term 12
Vlerësimi IMDb8.0 61,715 votes
Vlerësimi TMDb7.9 391 votes