Showgirls (1995) 18+ me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Showgirls (1995) 18+

Showgirls (1995) 18+

Beyond your wildest dreams. Beyond your wildest fantasies.Sep. 22, 1995 (USA)128 Min.
Your rating: 0
7.9 14 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Kyle MacLachlan isZack Carey
Zack Carey
Gina Gershon isCristal Connors
Cristal Connors
Glenn Plummer isJames Smith
James Smith
Robert Davi isAl Torres
Al Torres
Alan Rachins isTony Moss
Tony Moss
Gina Ravera isMolly Abrams
Molly Abrams
Lin Tucci isHenrietta '
Henrietta '
Greg Travis isPhil Newkirk
Phil Newkirk
Al Ruscio isMr. Karlman
Mr. Karlman

Permbledhje

KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA  TË FORTA EROTIKE!

Nomi, një vajzë e re, arrin në Las Vegas për t’u bërë kërcimtare dhe me vështirësi gjatë rrugës arrin të bëhet ndër velinat më të mira.

Titulli origjinalShowgirls
Vlerësimi IMDb4.7 53,550 votes
Vlerësimi TMDb4.9 273 votes