Silver Linings Playbook (2012) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Silver Linings Playbook (2012) HD

Silver Linings Playbook (2012) HD

Watch For The SignsSep. 08, 2012 (USA)122 Min.R
Your rating: 9
9.8 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Bradley Cooper isPat Solitano
Pat Solitano
Jennifer Lawrence isTiffany Maxwell
Tiffany Maxwell
Robert De Niro isPat Solitano
Pat Solitano
Jacki Weaver isDolores Solitano
Dolores Solitano
Chris Tucker isDanny McDaniels
Danny McDaniels
Anupam Kher isDr. Cliff Patel
Dr. Cliff Patel
Shea Whigham isJake Solitano
Jake Solitano
Julia Stiles isVeronica
Veronica
Dash Mihok isOfficer Keogh
Officer Keogh

Permbledhje

Pas një periudhe në institucionin e të sëmurëve mendor, Pat Solitano kthehet në shtëpinë e prindërve dhe mundohet të rregullojë marrëdëeniet me ish-bashkëshorten e tij. Gjërat bëhen më të komplikuara kur Pat njihet me Tifanin, një vajzë misterioze me problemet e saja.

Titulli origjinalSilver Linings Playbook
Vlerësimi IMDb7.8 562,918 votes
Vlerësimi TMDb6.9 4044 votes