Slack Bay (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Slack Bay (2016) HD

Slack Bay (2016) HD

May. 13, 2016 122 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Bruno Dumont
Director

Aktoret

Fabrice Luchini isAndré Van Peteghem
André Van Peteghem
Juliette Binoche isAude Van Peteghem
Aude Van Peteghem
Valeria Bruni-Tedeschi isIsabelle Van Peteghem
Isabelle Van Peteghem
Jean-Luc Vincent isChristian Van Peteghem
Christian Van Peteghem
Brandon Lavieville isMa Loute Brufort
Ma Loute Brufort
Raph isBillie Van Peteghem
Billie Van Peteghem
Didier Després isAlfred Machin
Alfred Machin

Permbledhje

Verë 1910. Disa turistë janë zhdukur deri sa po argëtoheshin në plazhet e bukura të Bregut të Kanalit. Inspektorët e njohur Machin dhe Malfoy së shpejti mblidhen dhe e zbulojn se epiqendra e këtyre zhdukjeve misterioze duhet të jetë Slack Bay, një vend unik ku lumi i Ngathët dhe deti bashkohen vetëm në valët e larta.

Titulli origjinalMa loute
Vlerësimi IMDb6.1 votes
Vlerësimi TMDb5.6 79 votes