Sleeping Beauties (2017) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Sleeping Beauties (2017) +18

Sleeping Beauties (2017) +18

An erotic fairytale.Jul. 27, 2017 81 Min.
Your rating: 0
6.9 18 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

E zgjuar nga mallkimi, Bukuroshja e fjetur mahnitet me mrekullitë e shekullit të ri. Ajo bie në dashuri me një arkitekt të famshëm që po punon në rindërtimin e kështjellës që jetonte dikur, por zbulon që ka armiq që thurin komplote ndaj saj. Duke iu dorëzuar dëshirave të saj seksuale, Bukuroshja s’mund t’u rezistojë situatave plot epsh me meshkuj dhe femra edhe pas 400 vitesh.

Titulli origjinalSleeping Beauties
Vlerësimi IMDb3.4 33 votes
Vlerësimi TMDb4 1 votes