Small Town Crime (2017) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Small Town Crime (2017) HD

Small Town Crime (2017) HD

Doing the right thing the wrong way.Mar. 11, 2017 91 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

-Një ish-polic (John Hawkes) gjen trupin e një vajze dhe përmes një akti vetëshpengimi, bën çdo gjë për të gjetur vrasësin, por pa dashje vë familjen e tij në rrezik dhe kapet nga disa personazhe të errëta gjatë rrugës…

Titulli origjinalSmall Town Crime
Vlerësimi IMDb6.6 votes
Vlerësimi TMDb6.6 8 votes