Soni (2018) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Soni (2018) HD

Soni (2018) HD

Jan. 18, 2019 97 Min.
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Ivan Ayr
Director

Aktoret

Permbledhje

Soni, një police e re në Delhi dhe komandatja e saj, Kalpana, së bashku janë në luftë kundër krimeve të dhunshme ndaj femrave. Megjithatë, aleanca e tyre pëson disa krisje kur Sonin e transferojnë diku tjetër për shkak të sjelljes së keqe në detyrë.

Titulli origjinalSoni
Vlerësimi IMDb7.4 votes
Vlerësimi TMDb7.3 16 votes