Source Code (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Source Code (2011) HD

Source Code (2011) HD

Make Every Second CountMar. 30, 2011 (USA, Canada)93 Min.PG-13
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Duncan Jones
Director

Aktoret

Jake Gyllenhaal isColter Stevens
Colter Stevens
Michelle Monaghan isChristina Warren
Christina Warren
Vera Farmiga isColleen Goodwin
Colleen Goodwin
Russell Peters isMax Denoff
Max Denoff
Michael Arden isDerek Frost
Derek Frost
Jeffrey Wright isDr. Rutledge
Dr. Rutledge
Brent Skagford isGeorge Troxel
George Troxel
Craig Thomas isGold Watch Executive
Gold Watch Executive
Gordon Masten isConductor
Conductor

Permbledhje

Një thriller aksion i cili përqëndrohet në një ushtar që zgjohet në trupin e një të panjohuri dhe zbulon që është pjesë e një misioni për të gjetur bombarduesin e një treni të udhëtarëve të Çikagos.

Titulli origjinalSource Code
Vlerësimi IMDb7.5 403,583 votes
Vlerësimi TMDb7.1 2240 votes