Spud 2: The Madness Continues (2013) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Spud 2: The Madness Continues (2013) HD

Spud 2: The Madness Continues (2013) HD

Jun. 06, 2013 (South Africa)91 Min.N/A
Your rating: 0
8 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Xhoni sapo ka mbush 15 vjeç dhe do te rikthehet në shkollë, ku e presin shokët e tij. Së bashku, “8 të çmendurit” do kalojnë peripeci të papara e të paharrueshme këtë vit shkollor.

Titulli origjinalSpud 2: The Madness Continues
Vlerësimi IMDb6.3 905 votes
Vlerësimi TMDb7.4 7 votes