Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Spy Kids (2001) HD

Spy Kids (2001) HD

Real spies...only smallerMar. 18, 2001 (USA)88 Min.PG
Your rating: 10
10 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Alexa PenaVega isCarmen Cortez
Carmen Cortez
Daryl Sabara isJuni Cortez
Juni Cortez
Antonio Banderas isGregorio Cortez
Gregorio Cortez
Carla Gugino isIngrid Cortez
Ingrid Cortez
Alan Cumming isFegan Floop
Fegan Floop
Teri Hatcher isMs. Gradenko
Ms. Gradenko
Cheech Marin isFelix Gumm
Felix Gumm
Tony Shalhoub isAlexander Minion
Alexander Minion

Permbledhje

Karmen Kortez dhe vëllai i saj më i vogël Xhuni Kortez jetojnë me prindërit e tyre, Gregorio dhe Ingrid, të cilët besojnë se janë të mërzitshëm, duke mos ditur se prindërit e tyre janë në të vërtetë spiunë ndërkombëtarë, që punojnë për një organizatë të quajtur OSS (Organizata e Super spiunëve). Fillimisht, Gregorio dhe Ingrid ishin armiq të cilët ishin caktuar për të eliminuar njëri-tjetrin, por përfunduan duke rënë në dashuri dhe më vonë u martuan.

Titulli origjinalSpy Kids
Vlerësimi IMDb5.4 87,968 votes
Vlerësimi TMDb5.5 673 votes