Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Stargate: Continuum (2008) HD

Stargate: Continuum (2008) HD

History may never repeat itself again.Jul. 29, 2008 (Canada, USA)98 Min.N/A
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Martin Wood
Director

Aktoret

Ben Browder isColonel Cameron Mitchell
Colonel Cameron Mitchell
Amanda Tapping isColonel Samantha Carter
Colonel Samantha Carter
Michael Shanks isDr. Daniel Jackson
Dr. Daniel Jackson
Claudia Black isVala Mal Doran
Vala Mal Doran
Beau Bridges isMajor General Hank Landry
Major General Hank Landry
Richard Dean Anderson isMajor General Jack O'
Major General Jack O'
Don S. Davis isLieutenant General George Hammond
Lieutenant General George Hammond
William Devane isPresident Henry Hayes
President Henry Hayes

Permbledhje

Baal udhëton prapa në kohë dhe nuk lejon programin Stargate për të startuar. SG-1 disi duhet të rivendos historinë.

Titulli origjinalStargate: Continuum
Vlerësimi IMDb7.6 18,568 votes
Vlerësimi TMDb6.6 120 votes