Staten Island Summer (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Staten Island Summer (2015) HD

Staten Island Summer (2015) HD

No RegretsJun. 30, 2015 (USA)108 Min.R
Your rating: 10
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Rhys Thomas
Director

Aktoret

Ashley Greene isKrystal Manicucci
Krystal Manicucci
Gina Gershon isMs Greeley
Ms Greeley
Mary Birdsong isBianca Manicucci
Bianca Manicucci

Permbledhje

Miqtë Deni dhe Frenk e kalojnë verën pas gjimnazit duke punuar si rojtarë pishine ndërkohë që mundohen të mendojnë për jetët e tyre.

Titulli origjinalStaten Island Summer
Vlerësimi IMDb5.6 4,618 votes
Vlerësimi TMDb5.6 67 votes