Step Sisters (2018) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Step Sisters (2018) HD

Step Sisters (2018) HD

Stomp it like it's hotJan. 19, 2018 104 Min.
Your rating: 10
7.8 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Xhamila e ka jetën të planifikuar. Ajo është presidente e shoqërisë në universitet, kapitene e skuadrës së stepit, punonjëse në zyrën e drejtorit dhe në listë pritjeje për të hyrë në Harvard. Ç’mund të shkojë keq?

Titulli origjinalStep Sisters
Vlerësimi IMDb5.3 votes
Vlerësimi TMDb6.6 39 votes