Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Step Up (2006) HD

Step Up (2006) HD

Every Second Chance Begins With a First StepAug. 11, 2006 (USA)104 Min.PG-13
Your rating: 0
9.7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Channing Tatum isTyler Gage
Tyler Gage
Jenna Dewan isNora Clark
Nora Clark
Mario isMiles Darby
Miles Darby
Drew Sidora isLucy Avila
Lucy Avila
Rachel Griffiths isDirector Gordon
Director Gordon
Josh Henderson isBrett Dolan
Brett Dolan

Permbledhje

Tyler Gage merr mundësinë e jetës, pasi që merr pjesë në garat shkollore , atij i ofrohet mundësia për të fituar një bursë dhe dhe një kërcim se bashku me valltaren tjetër Nora.

Titulli origjinalStep Up
Vlerësimi IMDb6.5 95,622 votes
Vlerësimi TMDb6.7 809 votes