Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Stockholm (2018) HD

Stockholm (2018) HD

Based on an absurd but true storyApr. 12, 2019 92 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Ethan Hawke isKaj Hansson / Lars Nystrom
Kaj Hansson / Lars Nystrom
Noomi Rapace isBianca Lind
Bianca Lind
Mark Strong isGunnar Sorensson
Gunnar Sorensson
Christopher Heyerdahl isChief Mattsson
Chief Mattsson
Bea Santos isKlara Mardh
Klara Mardh
Thorbjørn Harr isChristopher Lind
Christopher Lind
Mark Rendall isElov Eriksson
Elov Eriksson
Ian Matthews isDetective Vinter
Detective Vinter
John Ralston isDetective Jackobsson
Detective Jackobsson
Gustaf Hammarsten isStockholm Taxi Driver
Stockholm Taxi Driver

Permbledhje

Bazuar në një histori absurde, por të vërtetë. Grabitja e bankës dhe kriza e pengjeve në vitin 1973 në Stokholm, që u dokumentua në.

Titulli origjinalStockholm
Vlerësimi IMDb6.4 votes
Vlerësimi TMDb5.9 103 votes