Strange Magic (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Strange Magic (2015) HD

Strange Magic (2015) HD

Everyone Deserves to be Loved.Jan. 23, 2015 (USA)99 Min.PG
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Alan Cumming isBog King (voice)
Bog King (voice)
Evan Rachel Wood isMarianne (voice)
Marianne (voice)
Elijah Kelley isSunny (voice)
Sunny (voice)
Meredith Anne Bull isDawn (voice)
Dawn (voice)
Sam Palladio isRoland (voice)
Roland (voice)
Kristin Chenoweth isSugar Plum Fairy (voice)
Sugar Plum Fairy (voice)
Maya Rudolph isGriselda (voice)
Griselda (voice)
Alfred Molina isFairy King (voice)
Fairy King (voice)
Bob Einstein isStuff (voice)
Stuff (voice)
Peter Stormare isThang (voice)
Thang (voice)

Permbledhje

Goblinë, elfë, zana e dreqër dhe fatkeqësitë e tyre që xixëllojnë nga beteja me një lëng magjik të fuqishëm.

Titulli origjinalStrange Magic
Vlerësimi IMDb5.8 7,569 votes
Vlerësimi TMDb6.1 85 votes