Street Fighter Assassins Fist (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Street Fighter Assassins Fist (2014) HD

Street Fighter Assassins Fist (2014) HD

Brothers. Rivals. Fighters.May. 23, 2014 (UK)152 Min.TV-14
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Joey Ansah
Director

Aktoret

Permbledhje

Një seri me shumë-shtresa që duket përsëri në vitet formuese të Ryu dhe Ken si ata  jetojnë jetën e një luftëtari tradicional në Japonin e vetmuar. Këta djelmosha janë profesionist dhe të pa fund.

Titulli origjinalStreet Fighter: Assassin's Fist
Vlerësimi IMDb7.5 8,742 votes
Vlerësimi TMDb6.4 28 votes