Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Street Kings (2008) HD

Street Kings (2008) HD

Their city. Their rules. No prisoners.Apr. 10, 2008 (USA)109 Min.R
Your rating: 10
7.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

David Ayer
Director

Aktoret

Keanu Reeves isDetective Tom Ludlow
Detective Tom Ludlow
Forest Whitaker isCaptain Jack Wander
Captain Jack Wander
Chris Evans isDetective Paul Diskant
Detective Paul Diskant
Hugh Laurie isCaptain James Biggs
Captain James Biggs
Martha Higareda isGrace Garcia
Grace Garcia
Naomie Harris isLinda Washington
Linda Washington
Common isCoates
Coates
Angela Sun isJulie Fukashima
Julie Fukashima

Permbledhje

Një polic i fshehtë, i zhgënjyer nga vrasja e gruas së tij, përfshihet në vrasjen e një oficeri dhe duhet të luftojë për të pastruar veten e tij.

Titulli origjinalStreet Kings
Vlerësimi IMDb6.8 97,100 votes
Vlerësimi TMDb6.2 296 votes