Super 8 (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Super 8 (2011) HD

Super 8 (2011) HD

It Arrives.Jun. 08, 2011 (USA)112 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

J.J. Abrams
Director

Aktoret

Elle Fanning isAlice Dainard
Alice Dainard
Riley Griffiths isCharles Kaznyk
Charles Kaznyk
Kyle Chandler isJackson Lamb
Jackson Lamb
Ryan Lee isCary McCarthy
Cary McCarthy
Ron Eldard isLouis Dainard
Louis Dainard
Gabriel Basso isMartin Read
Martin Read
AJ Michalka isJen Kaznyk
Jen Kaznyk

Permbledhje

Pasi bëhen deshmitarë të një aksidenti me tren, një grup shokësh në verën e vitit 1979 fillojnë të vënë re ndodhi të pazakonta në qytetin e tyre të vogël, dhe fillojnë të hetojnë fenomenin e frikshëm.

Titulli origjinalSuper 8
Vlerësimi IMDb7.1 298,096 votes
Vlerësimi TMDb6.6 2019 votes