Sweet Country (2017) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Sweet Country (2017) HD

Sweet Country (2017) HD

Justice itself is put on trialJan. 25, 2018 113 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Bryan Brown isSergeant Fletcher
Sergeant Fletcher
Sam Neill isFred Smith
Fred Smith
Thomas M. Wright isMick Kennedy
Mick Kennedy
Ewen Leslie isHarry March
Harry March
Matt Day isJudge Taylor
Judge Taylor

Permbledhje

Australia e 1920, drejtësia vihet në pyetje, kur një aburgjen i moshuar vret një Britanik në vetëmbrojtje dhe më pas arratiset. Një kolonel i vihet në ndjekje për ta kapur. Dy mendësi që përplasen, cila do të fitojë…

Titulli origjinalSweet Country
Vlerësimi IMDb7.1 votes
Vlerësimi TMDb7.4 17 votes