Tarot (2024) me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Tarot (2024)

Tarot (2024)

Fati juaj është në letra.May. 01, 2024 92 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Kur një grup miqsh shkelin në mënyrë të pamatur rregullin e shenjtë të leximeve të Tarotit, ata pa e ditur lëshojnë një të keqe të papërshkrueshme të bllokuar brenda letrave të mallkuara. Një nga një ata dalin ballë për ballë me fatin dhe përfundojnë në një garë kundër vdekjes.

Titulli origjinalTarot
Vlerësimi IMDb4.8 votes
Vlerësimi TMDb6.454 455 votes