Tell (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Tell (2014) HD

Tell (2014) HD

Don't kiss, don't tellDec. 04, 2014 (USA)89 Min.R
Your rating: 2
2 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Ithën Tell është një hajdut i rëndomtë i cili bën një goditje të madhe kur vjedh 1 milion dollarë. Si për ironi të fatit, jeta e tij ndryshon rrënjësisht për keq kur ai zbulon se vjedhja e parave ishte pjesa më e lehtë dhe tani ai duhet t’i ruajë ato para nga partneri i tij, gruaja e tij, oficieri i lirmit me kusht dhe nga dy detektivë të korruptuar.

Titulli origjinalTell
Vlerësimi IMDb5.6 1,339 votes
Vlerësimi TMDb5.3 19 votes